Літо – це час для нових відкриттів, вражень, нових друзів і пригод

Літо – улюблена пора усіх дітей без винятку. Шкільні турботи позаду, підручники та зошити заховані в ящик до вересня, можна безтурботно спати вранці скільки хочеш, і цілий день байдикувати, ганяючи на велосипеді, граючи з друзями, і займаючись своїми «важливими», дитячими справами. Можна спостерігати за метеликами і птахами, збирати і сушити в товстих книжках гербарії, малювати крейдою на асфальті, зривати і здувати кульбаби, забігати по щиколотку в річку і насолоджуватися цим неймовірним відчуттям свіжості. Після літніх гроз можна запускати паперові кораблики прямо в калюжі, рвати яблука з дерев, і відразу є їх, витерши об футболку.Адже спекотні, довгі дні можна провести і з користю.

Організація дозвілля дітей – один із пріоритетних напрямків клубних та бібліотечних установ. Форми організації дітей і підлітків різноманітні:, оздоровчі майданчики на базі середніх шкіл району, робота гуртків і клубів за інтересами, цикли заходів (дискотеки, КВН, конкурси, ігрові програми, вікторини, спортивні турніри і змагання, вечори, свята, концерти тощо). Заходи проходять в парку, на свіжому повітрі, на природі, на майданчиках і залах Будинків культури, в бібліотеках, на дитячих ігрових майданчиках, які є зараз майже в кожному населеному пункті району.

Так, в липні, у сільських Будинках культури та сільських клубах, бібліотеках пройшли пізнавальні ігри, фольклорні свята, конкурсні програми, спортивні естафети, КВН, пікніки на лісовій галявині, театралізовані вистави, проведені бесіди на різноманітні теми: «Як себе вести в громадському місці», «Як поводитися на дні народжені», «Про шкідливі звички», виставки дитячих малюнків «Дерево добрих справ», «Ми любимо літо», «Моя сім’я», екскурсії до «Мотузкового містечка» м. Бахмут, м. Слов’яногірськ.

дозвілля2 (1)

Бахмутська райдержадміністраціяПартнери