Маленькі патріоти

У таборі відпочинку «Сонечко» з денним перебуванням на базі Олександро – Калинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся «Патріотичний день». Цей день розпочався флешмобом «Перлина, Україна!». На якому діти виконували різні рухи з маленькими прапорцями.

Продовж дня відбулася екскурсія до музею «Довкілля» села Олександро – Калинове. Діти дізналися багато цікавого про своє село, про традиції рідного краю, про знаряддя праці, про захисників України. Завітали до будинку, в якому раніше жили люди. Пані Таїсія та пан Андрій провели дуже цікаву та пізнавальну екскурсію.

Повернувшись до ігрової кімнати, було проведено  годину спілкування «І цвіте калина на папері». Діти дізналися, що калина – символ України, про неї складено багато віршів, пісень, вона має лікувальні здібності. Вихованці декламували вірші про калину та Україну.

По загонах діти робили аплікацію «Калина на папері». Проводили естафети «Патріотичні розваги». Останнім акордом була музична капель «Патріотичні пісні». День пройшов весело, ніхто не сумував. Свою посмішку вони відмітили на каруселі настрою веселим смайликом та намалювали пройдений день на великому сонці.

Костянтинівська міська радаПартнери