Мар’їнський районний центр соціальних служб за роботою

В рамках взаємодії  Мар’їнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та кримінально-виконавчої інспекції  15 серпня на базі кримінально-виконавчої інспекції Мар’їнського району було проведено захід із молоддю, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, що мав на меті ознайомити з роботою ЦСССДМ та видами послуг, що надаються центром. Охоплено роботою 10 умовнозасуджених осіб.

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право, закони супроводжують людину все її життя.

Враховуючи це фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Антоніна Іванченко та спеціалісти кримінально-виконавчої інспекції Мар’їнського району, обговорювали основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку та шляхи їх вирішення. Під час бесіди було виявлено проблеми умовнозасуджених осіб та надано консультації щодо їх вирішення.Партнери