Мешканці Октябрської громади розповіли про проблеми своїх сіл

12 грудня  2016 року на території Октябрської  сільської ради відбувся спільний виїзний прийом голови  Добропільської райдержадміністрації Дмитра Кірносова та заступника департаменту базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації Олександра Рищенка.

У прийомі громадян взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В. Купцова, голова Октябрської громади Володимир Кучериненко, представники Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та Управління Держгеокадастру у Добропільському районі Донецької області.  Мешканці населеного пункту  з селища Дорожнє озвучили  проблемні питання, які стосувались вуличного освітлення, ремонту дороги обласного значення, щодо протипожежного оборювання земельних ділянок та додержання умов договорів про заборону спалювання стерні у літній період, забезпечення водопостачанням станції Мерцалово та благоустрою території біля станції.

У селі Нове Шахове мешканців турбують питання відсутності водопостачання, необхідності в розчистці ставка, ремонту дороги, вуличного освітлення, можливості  прибирання сухостою біля посадки.

У селі Шахове на прийом звернулись мешканці с. Коптєво з питаннями щодо транспортного сполучення сіл Новоторецьке, Володимирівка та Коптєве з містом Добропілля, ремонту доріг, порядку можливості  розчищення посадки від сухих гілок. Також є дуже проблемним питання надання земельних ділянок громадянам, на чиїх землях збудовані фортифікаційні споруди.

Голова райдержадміністрації  надав роз’яснення, що,  нажаль на сьогоднішній день, відсутній механізм  передачі таких земельних ділянок. Нагальним є питання доступу населення до орендованих водоймищ.

Дмитро Кірносов повідомив, що в цьому напрямку ведеться робота, написані листи до Донецької облдержадміністрації, де запропоновано з  орендарями, у яких не оформлені документи відповідно до законодавства, розірвати договори оренди. Деякі питання під час прийому взяв на контроль представник Донецької облдержадміністрації, окремі звернення голова райдержадміністрації бере під особистий контроль, на більшість були надані роз’яснення головою Октябрської громади В. Кучериненком.  

Добропільський районПартнери