Адреса: м. Костянтинівка, пр-т. Ломоносова, 156
Тел.: (06272) 2-33-05
E-mail:kon.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:

Методична допомога секретарям сільських рад

Семінар-навчання з секретарями сільських рад провела керівник апарату Костянтинівської  райдержадміністрації Людмила Таранік.

На порядок денний було винесено наступні питання:

  1. Про основні вимоги Закону України «Про відпустки»;
  2. Про вирішення спорів між батьками щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї, а також щодо визначення місця проживання дитини;
  3. Про стан організації діловодства та забезпечення збереженості документів у сільських радах Костянтинівського району;
  4. Про перевірку наявності, стану та руху документів НАФ, що зберігаються на місцях в архівних підрозділах виконкомів сільських рад у 2017 році;
  5. Про нове у законодавстві України.

        З першого питання в.о. завідувача сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації нагадала основні моменти при наданні щорічних та додаткових оплачуваних відпусток посадовим особам місцевого самоврядування –  надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законами України не передбачено  тривалішої  відпустки,   з   виплатою   допомоги  на оздоровлення у розмірі посадового окладу (ст.21).

Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.

    Щорічні основна та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи надаються працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.

   За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.

         Також державним службовцям надається додаткова щорічна відпустка  за стаж служби в органах місцевого самоврядування

          Тобто працівники, які мають стаж служби в цих органах понад 10 років, надається тривалістю 5 календарних днів.

           Починаючи з 11 року служби ця відпустка збільшується на 2 календарних дні за кожний наступний рік:

Тривалість додаткової оплачуваної відпустки

(10 років – 5 днів) (11років – 7 днів)   (12 років – 9 днів)  (13років – 11днів) (14років -13днів)  (від 15 років 15 днів.)

              Максимальна тривалість додаткової оплачуваної відпустки – 15 календарних днів.

У роботі семінару взяли участь: в.о. завідувача сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Анастасія Трофименко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Тарасова, начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Бахтіна, головний науковий співробітник державного архіву Донецької області Людмила Широбокова, завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Єгор Полєжай.

Костянтинівська РДАПартнери