Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

“Мої коріння на Добропільській землі”

28 квітня у рамках  відзначення  85-ї річниці створення Донецької області в центральній бібліотеці Добропільської районної ЦБС відбулося краєзнавче свято «Мої коріння на Добропільській землі».

На святі  вшанували родини, які своє життя і працю присвятили рідній землі та розглянули родовіди присутніх на святі сімей. До свята оформлена виставка-експозиція «Поки живу, пам’ятаю» за розділами: «Символи роду», «Сімейні хроніки». На виставці представлені фотографії родовідів сімей – учасників заходу, документи, статті, рушники, ляльки-мотанки, ікона та інші речі. Так з покоління в покоління в родинах передаються предмети інтер’єру, особливі речі та фотографії. Завдяки цьому ми знаємо і пам’ятаємо біографії наших предків.

На заході були присутні: керуюча справами Добропільської районної ради Любов Барлет,  начальник відділу культури і туризму Добропільської РДА Юлія Літвінова,  в. о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи Добропільської РДА Оксана  Бондаренко і голова громадської організації «Добре поле»  Любов Марченко.

Учасникам заходу були вручені подарунки, які придбані завдяки спонсорській допомозі  ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач) та Громадської організації «Добре поле» (голова Любов Марченко).

DSC_1099 DSC_1110 DSC_1111

Добропільська РДАПартнери