Миронівська музична школа отримала гідний подарунок до свого ювілею

В цьому році ПСМНЗ «Миронівська музична школа» святкує 25-річчя з дня заснування, і відкриття після ремонту концертної  зали стало гідним подарунком до ювілею навчального закладу.

В 2015 році приміщення Миронівської музичної школи постраждало внаслідок бойових дій, проведення відновлювальних робіт потребувало немалих коштів. Влітку навчальний заклад узяв участь у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками», який проходив у рамках реалізації Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і смт Миронівський, та отримав необхідні кошти. Впродовж двох  місяців старі віконні рами були замінені на металопластикові, виконано ремонт стін і стелі.

Ось і настала довгоочікувана мить. 4 жовтня в оновленій  концертній залі дружною родиною зібралися викладачі, учні, їх батьки та жителі селища. Начальник відділу культури і туризму Артемівської райдержадміністрації Олександр Кучер і секретар Миронівської селищної ради Світлана  Калапіщак розрізали символічну стрічку та привітали педагогів і їх вихованців із радісною подією.

Директор Миронівської музичної школи Тетяна Молодець подякувала всім, хто допоміг відновити приміщення закладу, за підтримку і дієву допомогу висловила велику вдячність компанії ДТЕК та її керівнику Рінату Ахметову. Тепер викладачі знову матимуть можливість повноцінно працювати, а діти – навчатися натхненно, із задоволенням.

 І, звичайно, цей день неможливо було б уявити без музики і співу. Від щирого серця педагоги і учні дарували свою творчість всім шанувальникам музичного мистецтва, хто завітав на це свято.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери