На апаратній нараді в Артемівській РДА розглянули соціальні питання

За інформацією представника Артемівського міського центру зайнятості,  впродовж минулого тижня 80 громадян, які перебували на обліку в центрі зайнятості, було працевлаштовано. На сьогодні кількість громадян, що перебувають на обліку у міському центрі зайнятості, становить 1009 осіб. Про це йшлося під час апаратної наради, яка відбулася сьогодні в Артемівській райдержадміністрації.

Також піднімалося питання соціальних виплат. За повідомленням представників державних установ, в районі своєчасно нараховуються та виплачуються пенсії, проводяться виплати за лікарняними листами, інші соціальні виплати.

Також голова райадміністрації Володимир Бохонов заслухав інформації керівників управлінь, відділів і служб, державних установ, підприємств про стан справ в очолюваних ними структурах, про проведену роботу за минулий тиждень і плани щодо подальшої роботи.

Мова йшла і про Центр надання адміністративних послуг при Артемівській райдержадміністрації, який працює у звичайному режимі. Впродовж минулого тижня населенню було надано 79 адміністративних послуг.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери