На Донеччині у Часів Ярі відбувся семінар з питань національно-патріотичного виховання

25 жовтня на Донеччині у Часів Ярі пройшов районний семінар заступників директорів з виховної роботи у Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 Бахмутської районної ради “Управлінський аспект національно-патріотичного виховання учнів у системі роботи загальноосвітнього навчального закладу”.

Гості школи оглянули виставку, на якій були представлені друковані матеріали педагогів та учнів школи-членів МАН, творчі роботи вчителів. Учасників семінару вітальним словом зустріла директор школи Світлана Сукова.  

Також в ході семінару з презентацією досвіду роботи школи “Патріотичне виховання школярів в умовах сьогодення” та «Роль учнівського самоврядування в системі національно-патріотичного виховання школярів» виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Римма Морозова та Любов Шаповалова. Практичний блок роботи педагогів складався з відвідування та аналізу творчої мозаїки «Від козаків до наших днів», музейного уроку «Наші земляки – герої Другої світової війни», виступу агітбригади «Сполох» та гурткової роботи «Народна лялька».

Під час роботи у групах учасники семінару формували управлінські стратегії, спрямовані на створення діючої системи виховної роботи та створювали неповторні колажі складових національно-патріотичного виховання. Семінар завершився виробленням рекомендацій заступникам директорів з виховної роботи щодо вдосконалення системи національно-патріотичного виховання учнів в навчальному закладі.

12

Бахмутська РДАПартнери