На Донеччині викрита діяльність 2 незаконних виробництв алкогольних напоїв

Підрозділами податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках операцій «Акциз-2016», «Курорт-2016» та «Рубіж – 2016» продовжено посилену боротьбу з нелегальним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Дії співробітників направлені на постійний моніторинг ринку алкогольних і тютюнових виробів та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Так, при проведенні слідчо-оперативних заходів в рамках кримінального провадження за фактом реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв, вживання яких призвело до отруєння громадян, співробітниками податкової міліції області викрита незаконна діяльність кількох мешканців м. Бахмута, які організували 2 підпільних виробництва та схеми подальшої реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв. При цьому тіньовий спирт для виготовлення фальсифікату організатори ввозили поза митним контролем з тимчасово непідконтрольної території області.

При виробництві алкогольних напоїв використовувалась система очищування води зворотнього осмосу. Для виготовлення фальсифікату під виглядом коньяку рідина пропускалась через низку фільтрів та настоювалась на чайних листях та дубовій корі. Подальша реалізація фальсифікованих ЛГВ здійснювалась через торгівельну мережу регіону.  

За результатами проведених заходів на підпільних виробництвах та у місцях реалізації фальсифікату виявлено та вилучено обладнання, засоби, матеріали, тара та сировина для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв (ароматизатори, харчові барвники та інші інгредієнти для масового виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв). Всього вилучено спирту та готової фальсифікованої продукції на суму близько 400 тис. гривень.

Слідство триває.Партнери