На засіданні колегії Артемівської райдержадміністрації розглянуто важливі питання життєдіяльності Бахмутського району

Під керівництвом голови Артемівської РДА Володимира Бохонова пройшло чергове засідання колегії райдержадміністрації.

Першим на порядку денному постало питання про виконання зведеного бюджету району за І квартал 2017 року. В. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Олена Фісенко доповіла, що у звітному періоді до зведеного бюджету Бахмутського району надійшло 190 705,3 тис. грн. податків і обов’язкових платежів. Ці кошти становлять 33,2 % до затверджених річних планових призначень. Значну питому вагу в структурі власних надходжень займає податок на доходи фізичних осіб (64,4 %). Це – основне джерело надходження доходів. За І квартал поточного року до районного бюджету ПДФО надійшло в сумі 22 432,1 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом 2016 року ці надходження збільшилися на 7 834,3 тис. грн. за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати і надходжень з приєднаної до району території м. Часів Яр. На підставі доповіді можна зробити висновок, що в цілому спостерігається позитивна динаміка щодо виконання зведеного бюджету Бахмутського району на 2017 рік.

На засіданні колегії райдержадміністрації було розглянуто інші важливі питання життєдіяльності району:

– про підсумки роботи житлово-комунального господарства в зимових умовах 2016-2017 років і завдання на період підготовки до роботи взимку 2017-2018 років;

– про проект Програми поводження з відходами на території Бахмутського району на період 2017-2020 років;

– про охоплення дітей району дошкільною освітою, забезпечення належних умов щодо виховання дітей в дошкільних закладах;

– про хід виконання районної комплексної програми «Ветеран».

За всіма питаннями порядку денного доповідачі надали змістовні, обґрунтовані інформації.

Після розгляду і обговорення питань структурним підрозділам райдержадміністрації надано доручення щодо підготовки відповідних проектів розпоряджень.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери