На засіданні колегії Артемівської РДА розглянули питання впровадження децентралізації

29 березня голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов провів чергове засідання колегії райдержадміністрації, на якому були присутні начальники структурних підрозділів, місцеві голови, керівники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств, представники ЗМІ.

На порядку денному постали наступні питання:

– про результати засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка;

– про забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Бахмутського району;

– про підготовку сільськогосподарських підприємств району до весняно-польових робіт 2017 року;

– про підсумки роботи Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області за 2016 рік.

За першим питанням присутніх проінформував голова райдержадміністрації, який особисто взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку. В своєму виступі Володимир Бохонов приділив увагу питанню децентралізації, підкресливши, що на теперішній час – це вже незворотний процес. Завдяки державній субвенції значно зростають можливості об’єднаних територіальних громад щодо вирішення питань у сфері розвитку інфраструктури, соціальної політики, освіти, культури.

За іншими питаннями також були надані  змістовні доповіді. Особлива увага була приділена питанню підготовки сільськогосподарських підприємств району до весняно-польових робіт, оскільки значну частину в структурі економіки Бахмутського району займає саме аграрний сектор.

За підсумками розгляду та обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери