На засіданні колегії Артемівської РДА визначили стратегію розвитку підприємництва у районі

22 лютого голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому були присутні начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві голови, представники громадських формувань.

На порядку денному постали наступні питання:

  • про проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Бахмутському  районі на 2017-2018 роки;
  • про легалізацію зайнятості та заробітної плати з визначенням відповідних заходів на 2017 рік;
  • про підсумки роботи Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області за 2016 рік.

Безумовно, всі ці питання є актуальними; від стану справ у кожній із вищезазначених сфер залежить успішність вирішення важливих питань життєдіяльності Бахмутського району.

Стратегічним курсом економічної політики в Україні є формування конкурентноспроможної соціально-спрямованої економіки з розвиненим приватним сектором і його важливою складовою – підприємництвом. Програма розвитку малого і середнього підприємництва в Бахмутському районі на 2017-2018 роки призначена стати інструментом для реалізації на регіональному рівні державної політики з розвитку підприємництва. Саме на це акцентувала увагу присутніх доповідач з першого питання в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана  Сопельник.

Багато питань, критичних зауважень  викликав у присутніх виступ в. о. заступника начальника Бахмутського ВП  ГУНП в Донецькій області Сергія Токарєва. В ході обговорення надійшла пропозиція визнати незадовільною роботу Бахмутського відділу поліції за 2016 рік.

За результатами обговорення доповідей з питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери