На засіданні колегії відділу освіти Артемівської райдержадміністрації відзвітували про підсумки роботи у 2016 році

10 лютого в  Артемівській РДА проведено розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації,  на якому було обговорено та підбито підсумки виконання заходів розділу «Освіта» Програми економічного  та соціального розвитку Бахмутського району за 2016 рік. У роботі колегії взяли участь директор департаменту Донецької облдержадміністрації Надія Оксенчук, голова Артемівської райдержадміністрації  Володимир Бохонов, його перший заступник Олена Головкіна, керівники навчально-виховних закладів району, голови профспілкових комітетів дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, педагоги.

З доповіддю виступила в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Віра Сова, яка підвела підсумки роботи навчально-виховних закладів у 2016 році, звернула увагу на актуальні питання районної освіти. За результатами обговорення було прийнято рішення колегії щодо планування подальшої роботи в навчальних закладах району.

В ході засідання колегії були й особливо приємні моменти. З вітальним словом до присутніх звернулась Надія Оксенчук, яка висловила вдячність освітянам за сумлінну та наполегливу працю, за значний внесок у розвиток освіти, відданість обраній справі двом педагогам району вручила Грамоти Верховної Ради України і двом – Грамоти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

За підсумками виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району в 2016 році грамотами відділу освіти райдержадміністрації з грошовими винагородами були відзначені педагогічні колективи наступних навчальних закладів: ДНЗ № 10 «Веселка» Світлодарської міської ради, ДНЗ № 2 «Світлячок» і ДНЗ № 3 «Золота рибка» Сіверської міської ради, ДНЗ «Зірочка» Луганської селищної ради, ДНЗ «Золотий півник» Берестівської сільської ради, Світлодарський НВК, Сіверської ЗОШ № 2, Покровського НВК, Сіверської ЗОШ № 3, Миронівської ЗОШ №1, Красненської, Званівської, Опитненської та Луганської загальноосвітніх шкіл,  Артемівського Центру дитячої та юнацької творчості та Світлодарського Центру дитячої та юнацької творчості.

Також грамоти відділу освіти райдержадміністрації з грошовими винагородами були вручені переможцям другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека».

Наші освітяни – гордість Бахмутського району.

 

Артемівська райдержадміністраціяПартнери