Повідомляємо, що в Шанхаї у період з 5 по 10 листопада 2018 року  відбудеться виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo.

Захід організовано з метою презентації іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення співпраці між іноземним і китайськім бізнесом, збільшення імпорту в країну до 10 трлн. доларів США.

На виставці будуть представлені галузі АПК і продовольства, автомобілебудування, медичні товари, обладнання та послуг, легкої промисловості та споживчих товарів, побутової електроніки та комп’ютерних технологій, технологічного обладнання для промисловості, послуги в сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансових і ІТ послуг та інше.

Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв.м. Для представлення галузевих експозицій України буде надано 540 кв.м площі на пільгових умовах. Пільгова ціна складає 2 400 доларів США за стандартно обладнаний стенд 9 кв.м та
240 доларів США за кв.м виставкової площі. Термін формування експозиції на пільгових умовах завершується 31 березня 2018 року.

Планується, що свої товари та послуги  презентують компанії з понад 100 країн світу, відвідають виставку більш ніж 150 тисяч профільних імпортерів і споживачів із Китаю й інших країн.

Бажаючих прийняти участь у China International Import Expo просимо пройти реєстрацію за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvSHjTl18JGbl3cy1JgV_fAtrcu0QsJdsjnKoXYHlfCpkIIQ/viewform

Більш детальна інформація про виставковий захід  http://www.shanghaiexpo.org.cn/zbh/index.html

З питань участі звертайтесь за тел. 050 734 82 80.

Відділ інноваційної політики департаменту

інвестиційно-інноваційного розвитку і

зовнішніх відносин облдержадміністрації