Нарада з аграріями району

Нараду з керівниками господарств та спеціалістами господарств Костянтинівського району щодо підготовки до проведення збирання ранніх зернових культур та догляду за посівами просапних культур, з питань охорони праці провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.

На порядок  денний було винесено низку питань:

– про підсумки сівби сільськогосподарських культур, підготовка до збирання ранніх зернових культур, програми підтримки сільського господарства;

– про профілактику виробничого травматизму;

– про організацію проведення медичних оглядів та погодження списків на проведення оглядів;

– про питання охорони праці під час проведення збиральних робіт;

– про дотримання вимог протипожежної безпеки під час проведення збиральних робіт та інше;

– про рекомендації щодо застосування, зберігання ядохімікатів, міндобрив;

– про умови закупки зерна урожаю поточного року;

– про обслуговування та кредитування сільгоспвиробників АТ «Ощадбанк»;

– про підсумки проведення наради із с/г виробниками у м. Слов’янськ.

В.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олена Пшенична зазначила, що під урожай 2017 року по Костянтинівському району посівні площі під зерновими культурами  складають 25,97 тис. га , що на 4,7 тис. га менше посівної площі 2016 року. Зернова група в 2017 році становить 49,3  (у 2016 році 56 %) від ріллі.

По області зернова група становить – 51,5 %.

Восени 2016 року посіяно 15,07 тис. га  озимих культур на зерно (84%  до плану), до збирання збереглося 15,04 тис. га  озимих зернових.

Щорічно посівні площі ПрАТ «АПК ІНВЕСТ» складали по району не менш 3-4 (трьох – чотирьох) тисяч гектарів озимих культур на зерно. В цьому році посіяно під урожай 2017 року лише 1,6 тис.га .

Костянтинівська РДАПартнери