Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

«Неповторна материнська доля»

Родина до родини – народ. Ми з вами маленька частина українського народу, який складається з малих і великих, дружніх і працьовитих, веселих і талановитих родин.

З нагоди відзначення Дня матері, Дня сім’ї весняного дня,  27 травня,  зібрав дружню сім’ю жителів сіл Світлівської сільської ради на чудове, родинне, співуче свято «Неповторна материнська доля».

Як могутня ріка бере свою силу з маленьких джерел, так і наша Добропільщина повниться чудовими родинами.

Відкрили свято Світлівський сільський голова Валентин Колосов та голова районної жіночої організації Людмила Наровілова з вітальними словами на адресу всіх жінок – матерів, продовжувачів роду людського, берегинь сімейного вогнища.

На цьому святі було вшановано ще 7 матерів із сіл Світлівської сільської ради, і в кожної – своя неповторна материнська доля.

Тепло, по – родинному, глядачі зустрічали кожну сім’ю, кожного учасника святкового концерту. Учасники конкурсу кулінарів гостинно пригощали гостей своїми виробами, з захопленням всі оглядали роботи народних майстринь. Переможців конкурсів привітали і нагородили подарунками.

Щирі слова подяки сільського голови, організаторів були адресовані благодійникам свята, які надали фінансову підтримку первинній і районній жіночим організаціям.

Проекту «Неповторна материнська доля» жити і продовжуватись на рідній Добропільщині!

Добропільська РДАПартнери