Олександр Куць обговорив з представниками ОБСЄ проведення відновлюваних робіт в області

Новини, , , , , , , , , , , , ,

Про це 10 вересня заявив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць на робочій зустрічі з делегацією СММ ОБСЄ на чолі зі Спеціальним представником голови ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи. Під час заходу обговорили питання стану критичної інфраструктури в Донецькій області, ситуації на КПВВ області, а також гуманітарні потреби населення, пов’язані з конфліктом у регіоні. Детально були розглянуті проблеми водопостачання Авдіївки, Торецька, Зайцеве та пошкодження каналу «Сіверський Донець-Донбас».

Керівник Донецької військово-цивільної адміністрації зазначив, що ключова проблема, яку українській стороні важко вирішити самотужки – це гарантії безпеки для працівників об’єктів життєзабезпечення населених пунктів.

«Якщо раніше про припинення бойових дій для проведення відновлювальних робіт домовлялися через СЦКК, то після виходу звідти представників Росії ключову роль у цьому питанні стали відігравати міжнародні організації, зокрема, ОБСЄ. Але після смерті ватажка бойовиків Захарченка окупаційна влада взагалі припинила будь-які контакти з цього приводу. Саме через це зупинилися роботи на газорозподільній станції у Красногорівці. Через це досі зупинена ДФС, де внаслідок негоди на тимчасово окупованій території обірвалися дроти та вийшов з ладу генератор», – наголосив Олександр Куць.

Крім того, він просив Мартіна Сайдіка активніше порушувати питання доступу міжнародних організацій до тюрем та інших місць, де незаконно утримуються українські громадяни.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації