Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Опорна школа в Сіверську повинна стати опорою освіти – Володимир Бохонов.

Робоча поїздка голови Артемівської райдержадміністрації в Сіверськ підняла пласт проблем, які потрібно вирішувати сьогодні і зараз. Першим об’єктом стала Сіверська ЗОШ № 2, де йдуть ремонтні роботи в рамках проекту створення опорних шкіл. Більше 30 млн. грн передбачено на реконструкцію та модернізацію навчального закладу. В даний час підрядна організація виконує зовнішні оздоблювальні роботи паралельно з благоустроєм прилеглої території. До виконавців виникло багато питань як за якістю, так і за термінами. З цього дня роботи на опорній школі будуть на щоденному контролі, і вже в п’ятницю будівельникам доведеться відповідати за кожним видом робіт: від утеплення фасаду до методики укладання тротуарної плитки.

– З листопада минулого року на цьому об’єкті ведуться роботи, виконана певна робота, і ми бачимо результати, але є багато питань, які вимагають коректування. У мене є претензії до термінів: за планом вже потрібно займатися шкільним двором, а фасад будівлі з боку внутрішнього двору ще не виконано і наполовину. Говорити про якість поки не можемо, але недоліки зовнішнього облицювання вже в наявності: колірна кольорів не витримана. У процесі ремонту і реконструкції спливають невідповідності між проектно-кошторисною документацією і реальним станом речей: це і зміцнення стін на футбольному полі і на шкільному дворі, і відведення каналізації, і прибудова до харчоблоку. Але ми вважаємо, що всі ці робочі моменти необхідно корегувати зараз, тому для комунікацій запрошуємо проектантів і разом шукаємо шляхи вирішення проблем, – з такою пропозицією вийшов Володимир Михайлович до представників підрядної організації.

Не залишилися без уваги питання майбутнього озеленення навколо школи. Торкнувся голова Артемівської райдержадміністрації теми вивозу будівельного сміття і відходів будівельних матеріалів у вигляді профільної дошки. Тепер дошка не буде йти в руки підприємливих місцевих ділків, а знайде застосування в населених пунктах вздовж  лінії розмежування.

Результатами візиту залишилася задоволена директор школи Людмила Іванівна Череповська, яка починає свій робочий день рано вранці і закінчує пізно ввечері:

– Після візитів Володимира Михайловича завжди починається справжня робота, збільшується кількість будівельників, реагують на мої зауваження, роблять якісніше. Ось і сьогодні вже обіцяли зміцнити стіну на футбольному полі і по периметру шкільного двору, запевнили, що будуть дотримуватися графіка, виправлять ситуацію з прибудовою до харчоблоку. Сподіваюся, що тепер справа піде швидше.

Протягом липня практика спільних робочих нарад буде продовжена.

школа 2 школа 3

Артемівська РДАПартнери