Вранці окупаційні війська за допомогою забороненою Мінськими домовленостями озброєння обстріляли загальноосвітню школу у м. Світлодарськ. 122-міліметровий снаряд впав на подвір’я школи, основний удар взяло на себе дерево. У школі на момент обстрілу перебувало 375 дітей, 127 – на стороні влучання снаряду. На той час у цих кабінетах навчались діти молодших класів. Постраждалих немає.

Голова Донецької облдержадміністрації прибув на місце події для контролю за ситуацією.

«Внаслідок обстрілу вибиті шибки у 62 вікнах. Зараз Вуглегірська ТЕC та комунальні підприємства займаються відновленням, скло є в достатній кількості – ще лишилися запаси від благодійників. З дітьми та дорослими почали працювати психологи. Бахмутська районна влада займається тим, щоб ADRA підсилила цю роботу й додатково надала ще й своїх спеціалістів – усі дітки мають отримати кваліфіковану психологічну допомогу», – зазначив Павло Жебрівський.

Очільник області наголосив, що поки що невідомо коли у школі відновиться навчальний процес. Павло Жебрівський дав доручення керівництву міста організувати оздоровлення усіх дітей у Лимані та інших областях України.

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації