Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський провів позапланову інспекцію об′єктів, будівництво та реконструкція яких відбувається за кошти обласного бюджету. Очільник області відвідав українську гімназію, льодову арену, басейн та палац культури у Краматорську, опорні школи у Олександрівці, Слов′янську, Лимані та Сіверську.
«Виїзди на об’єкти без попередження дають реальну картину того, що відбувається на будівництві. І цією картиною я вкрай незадоволений. Викликав до себе на нараду керівників підрядних організацій, задіяних на об’єктах, – завтра поговоримо предметно з кожним і далі включатимемо санкції. Дав жорстку вказівку розробити графік виконання робіт по кожному об’єкту і вивісити їх на кожному будівництві на видному місці – щоб можна було контролювати», – заявив очільник області.

Павло Жебрівський підкреслив, що громадськість має поєднати зусилля з органами державної влади для контролю проведення робіт на об′єктах. За його словами, громадський контроль за дотриманням графіку має більший ефект, ніж контрольні заходи з боку представників органів державної влади. Голова Донецької ОДА зауважив, що розбудова Донеччини – спільне завдання та відповідальність влади та громадян.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації