Сьогодні у Краматорську керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зустрівся з представниками ІТ-сфери, щоб обговорити проблемні питання.

Представники ІТ-сфери Донеччини пообіцяли сформувати своєрідне технічне завдання – пропозиції щодо кількості та спеціалізації фахівців, яких нині потребує їхній сегмент ринку, і ці побажання будуть враховані при реформуванні системи професійно-технічної освіти, яке розпочалося на Донеччині.

«Я дуже задоволений тим, що представники ІТ-бізнесу готові до соціального партнерства – наприклад, проводити практичні заняття у опорних школах, які ми облаштовуємо сучасним обладнанням, що стимулюватиме зацікавлення школярів до новітніх технологій, з іншого боку – вже зі шкільної парти готувати собі кваліфіковані кадри», – підкреслив під час бесіди керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Павло Жебрівський взяв на себе зобов’язання вирішити питання в міністерстві та організувати методологічну допомогу технічним університетам Донеччини, а також координувати зусилля усіх зацікавлених сторін.

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації