Перелік осіб, на яких покладено координацію питань щодо зовнішніх зносин

ПЕРЕЛІК

осіб, на яких покладено координацію питань щодо зовнішніх зносин та залучення небюджетного фінансування проектів розвитку в структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях

 

Структурні підрозділи облдержадміністрації

1.АГУЛОВ

Олександр Вадимович

Завідувач сектору інфраструктурного розвитку об’єднаних територіальних громад управління з впровадженням реформ та децентралізації департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

 

2.БЕРВЕНОВА

Тетяна Миколаївна

Начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та ринкового середовища департаменту економіки облдержадміністрації

 

3.БОНДАРЕНКО

Марія Олександрівна

Головний спеціаліст відділу фінансових ресурсів та бухгалтерського обліку управління культури і туризму облдержадміністрації

 

4.БОНДАРЕНКО

Наталя Олександрівна

Начальник управління економічного розвитку сільських територій, прогнозування розвитку АПК та трудових відносин департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації

 

5.ГОЛОВАТЮК

Вікторія Сергіївна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки та фінансів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

 

6.ГРЕБЕННИКОВА

Ольга Сергіївна

Заступник начальника відділу промисловості управління промисловості, енергоефективності та енергозбереження департаменту базових галузей промисловості облдержадміністрації

 

7.ГУДІНОВ

Дмитро Володимирович

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань раціонального використання галузевих ресурсів управління вугільної промисловості та енергетики департаменту базових галузей промисловості облдержадміністрації

 

8.ГУСЕВА

Лариса Валентинівна

Заступник директора департаменту – начальник управління житлової політики та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації
9.КОБИЖЧА

Валерій Петрович

Заступник директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації

 

10.КОЖАН

Марина Олександрівна

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

 

11.КОХАНОВСЬКА

Ольга Леонідівна

Головний спеціаліст-юрисконсульт Державного архіву Донецької області

 

12.ЛОМАКІНА

Юлія Євгеніївна

 

Головний спеціаліст відділу евакозаходів, утримання регіонального резерву МТЗ та по роботі з гуманітарною допомогою управління організації цивільного захисту населення і території департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації
13.ПЄЧКА

Ірина Іванівна

Начальник відділу методичного забезпечення управління з впровадження реформ та децентралізації департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації
14.СВІДРАК

Олена Вікторівна

Начальник відділу з питань будівництва реконструкції, капітального ремонту та розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти КЗ «Обласний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного забезпечення закладів освіти» департаменту освіти і науки облдержадміністрації

 

15.СОБОЛЕВСЬКА

Людмила Володимирівна

Заступник начальника служби – начальник відділу опіки та піклування служби у справах дітей облдержадміністрації

 

16.ТЕКЛЮК

Василь Якович

В.о. начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

 

17.ТИНОР

Марина Євгенівна

Заступник начальника відділу поводження з відходами управління з видачі документів дозвільного характеру департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

 

18.ТИЧИНА

Людмила Юріївна

Завідувач сектору інноваційної діяльності та менеджменту освіти управління освітньої політики та менеджменту департаменту освіти і науки облдержадміністрації

 

19.ШЕЛАЄВА

Любов Валеріївна

Головний спеціаліст відділу моніторингу соціальних програм управління соціально-трудових відносин та соціального діалогу департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Райдержадміністрації

20.АВДІЯНЦ

Олександр Сергійович

Начальник відділу економіки Слов’янської райдержадміністрації
21.БАКАЄВ

Юрій Олексійович

Начальник управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та АПК Великоновосілківської райдержадміністрації
22.БОГДАН

Руслана Вікторівна

Завідувач сектору економічного розвитку відділу економіки Нікольської райдержадміністрації
23.ВЛАСЕНКО

Марина Сергіївна

Заступник начальника управління – начальник відділу розвитку інвестиційної діяльності та підприємництва управління економіки Волноваської райдержадміністрації
24.КОВАЛЬОВА

Юлія Олегівна

Головний спеціаліст відділу розвитку інвестиційної діяльності та підприємництва управління економіки Волноваської райдержадміністрації
25.КРИЛЕНКО

Інна Сергіївна

В.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Костянтинівської райдержадміністрації
26.ПОСТАВНИЧА

Тетяна Миколаївна

Завідувач сектору інвестиційної діяльності Олександрівської райдержадміністрації
27.СМОЛІЙ

Віра Іванівна

Начальник відділу економіки Мангушської райдержадміністрації
28.СОПЕЛЬНИК

Оксана Олександрівна

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Бахмутської райдержадміністрації
29.ТАРАПАТОВ

Олег Федорович

Заступник начальника управління економіки райдержадміністрації – начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Мар’їнської райдержадміністрації
30.ТОЛКУНОВА

Анастасія Олегівна

Провідний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Добропільської райдержадміністрації
31.ЧАЛА

Інна Миколаївна

Головний спеціаліст відділу економіки Слов’янської райдержадміністрації

 

32.ШЕСТАКОВА

Наталія Валентинівна

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Покровської райдержадміністрації
33.ЯВТУШЕНКО

Анастасія Сергіївна

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Бахмутської райдержадміністрації

 


Партнери