Підписання Меморандуму про співпрацю між Донецькою дирекцією ПАТ «Укрпошта» та Артемівської райдержадміністрацією

13 червня в Артемівській райдержадміністрації відбулася зустріч за «круглим столом» голови райдержадміністрації Володимира Бохонова з керівництвом Донецької дирекції ПАТ «Укрпошта». Також на зустрічі були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Олена Головкіна, місцеві голови, представники засобів масової інформації Донецької області.

Директор Донецької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олексій Пушкін та його колеги презентували спектр послуг, які сьогодні надають населенню поштові відділення, та розповіли про перспективи розвитку підприємства найближчим часом.

Зустріч закінчилася підписанням Меморандуму про співпрацю між Донецькою дирекцією ПАТ «Укрпошта» та Артемівської райдержадміністрацією. Слід відзначити, що Артемівська райдержадміністрація першою в Донецькій області підписала документ щодо співпраці з Донецькою дирекцією ПАТ «Укрпошта». Володимир Михайлович зауважив, що це робиться в першу чергу для людей, для жителів Бахмутського району, і висловив сподівання, що співпраця буде конструктивною та плідною.

45 47 48

Артемівська РДА



Партнери