ПЛАН спільних заходів з надання безоплатної правової допомоги на ІІ півріччя 2018 року

Оголошення

І. Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

п/п

Місце проведення консультування громадян(назва установи/організації та адреса)Дата консультуванняСклад робочої групи (ПІБ, посада)
1.Добропільський район:

–        с. Криворіжжя

–        м. Білозерське

–        с. Золотий Колодязь

05.07.2018

10.00-11.00

12.00-13.00

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Шумара А.М. – заступник начальника відділу «Добропільське бюро правової допомоги»

2.Лиманський район:

–        с. Ярова

–        с. Новоселівка

–        с. Рубци

19.07.2018

9.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Воронов А.І. – начальник відділу «Лиманське бюро правової допомоги»

3.Мангушський район:

–        с. Урзуф

–        с. Ялта

–        с. Азовське

09.08.2018

10.00-11.00

12.00-13.00

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Мануілов В.І. – начальник відділу «Мангушське бюро правової допомоги»

4.Слов’янський район:

–        Черкаська ОТГ

–        Андріївська ОТГ

23.08.2018

09.00-11.00

12.00-14.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Гусейнова Л.І. – головний спеціаліст відділу «Слов’янське бюро правової допомоги»

5.м. Дружківка:

– с. Олексієво – Дружківка

– с. Райське

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Костянтинівський район

– с.Кіндратівка

06.09.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.00-14.00

 

Гудзенко Л.Г.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

 

Куракіна І.К. – начальник відділу «Дружківське бюро правової допомоги»

 

Гудзенко Л.Г.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

Акіншин О.О. – начальник відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги»

 

 

6.Великоновосілківський район:

–        с. Андріївка

–        с. Старомлинівка

–        с. Красна Поляна

20.09.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

13.00-15.00

Гудзенко Л.Г.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

 

Тахтаров О.О. – головний спеціаліст відділу «Великоновосілківське бюро правової допомоги»

7.Мар’їнський район:

–        с. Костянтинівка

–        с. Максимилянівка

Покровський район

–        с. Сонцівка

04.10.2018

10.00-11.00

12.00-13.00

 

 

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Борзило О.С.- головний спеціаліст відділу «Вугледарське бюро правової допомоги»

 

Гордієнко В.В. – начальник відділу «Покровське бюро правової допомоги»

 

8.Нікольський район:

–        с. Темрюк

–        с. Зелений Яр

–        с. Республіка

18.10.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Сікора Н.Є. – начальник відділу «Нікольське бюро правової допомоги»

9.Бахмутський район:

–        Соледарська ОТГ

–        Званівська ОТГ

08.11.2018

10.00-12.00

13.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Болотюк О.Л. – начальник відділу «Бахмутське бюро правової допомоги»

10.Слов’янський район:

–  с. Маяки

–  с. Мирне

–  с. Билбасівка

– с. Андріївка

22.11.2018

09.00-10.00 11.00-12.00

12.30-13.30

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Солошенко О.Л. – заступник начальника відділу «Слов’янське бюро правової допомоги»

11.Костянтинівський район:

–        с. Іванопілля

–        Іллінівська ОТГ

–        с. Новодмитрівка

06.12.2018

09.00-10.00

11.00-13.00

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Янинович М.М. – заступник начальника відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги»

12.м.Краматорськ:

– с. Красноторка

– с. Шабельківка

– с. Ясногірка

– с. Біленьке

13.12.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

14.30-15.30

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Синельник І.В. – заступник начальника відділу правової інформації та консультацій