Сьогодні почались роботи з відновлення вже третього мосту, пошкодженого бойовиками у 2014 році. Міст біля Закітного у Лиманському районі має бути введений в експлуатацію до кінця року.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Донецькій області Дмитра Обухова, міст через Сіверський Донець біля села Закітне – найдовший із пошкоджених під час бойових дій. Будівельники відновлять пошкоджену опору, міст укріплять та розширять на 1 метр. Конструкція відповідатиме усім сучасним нормам та зможе пропускати до десяти тисяч автомобілів за добу.

«Роботи з відновлення будуть проводитись одночасно – відновлення пошкодженої частини та верхнього покриття. Хід робіт сильно залежить від погодних умов, я сподіваюсь, що, не зважаючи на це, роботи до кінця року будуть завершені. Цього року ми ще маємо відбудувати міст біля Соледару, на наступний рік нам залишається провести капітальний ремонт ще семи мостів», – заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Тендер на реконструкцію моста виграла дніпровська компанія «Мостстройком». На відбудову моста з Державного фонду регіонального розвитку виділено 36 млн гривень, ще 4 мільйони виділено з обласного бюджету. Міст біля Закітного буде 300 метрів завдовжки, 9 метрів у ширину та зможе витримувати навантаження до 100 тон.

mist-Zakitne mist-Zakitne1 mist-Zakitne2 mist-Zakitne3 mist-Zakitne4 mist-Zakitne5

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації