Показ документального фільму «Невидимий батальйон» в містах Донецької області

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

«Невидимий батальйон» – перший документальний фільм про внесок українських жінок-військових у боротьбу проти російської агресії.

За підтримки ГО «Асоціація жінок «Пані», Центру соціальної підтримки ветеранів АТО та їх сімей «ПОРУЧ», керівництва Операції Об’єднаних Сил безкоштовні покази фільму пройдуть в містах:

Слов’янськ – 15.06.2018 кінотеатр «Сапфір» о 14.00;

Краматорськ – 16.06.2018 БКіТ НКМЗ о 15.00;

Бахмут – 17.06.2018 кінотеатр «Победа» о 10.00;

Костянтинівка – 17.06.2018 кінотеатр «Спутник» о 14.00.

«Невидимий батальйон» – це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. “Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історії створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Тут не може бути ні статі, ні кольору очей, тільки освіта, тільки професіоналізм. І кіно – дуже хороший інструмент, що дозволяє доступно пояснити ці речі суспільству. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік. У нашому фільмі світ буде бачити, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка,” – розповідає продюсерка фільму Марія Берлінська.

Телепрем’єра фільму відбулась 16 жовтня 2017 року на національному телеканалі «1+1». Фільм уже був показаний в різних куточках світу, зокрема у Шанхаї, Мілані, Торонто, Оттаві, Монреалі, Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Філадельфії, а також у Парламенті Канади та Раді Безпеки ООН.

«Невидимий батальйон» активно підіймає дискусію про права жінок в секторі безпеки та оборони, стимулюючи органи державної влади реформувати законодавство радянського зразка. Зокрема, в червні 2016 року під тиском громадськості Міністерство оборони на 63 позиції розширило список бойових посад, доступних для жінок. Героїні «Невидимого батальйону» також стали культурними амбасадорками України, і через власні історії розповідають міжнародній спільноті про велику загрозу, яку несе російська агресія, і про те, що Україна зараз захищає не лише свої території, а й демократичні цінності, а тому є надійним союзником та партнером.

На показах будуть присутні Марія Берлінська – продюсерка, авторка ідеї, військова волонтерка, аеророзвідниця; Оксана Іванців – виконавча продюсерка; Олена Білозерська – героїня фільму, снайперка Української Добровольчої Армії.

Трейлер фільму:

https://www.youtube.com/watch?v=fsGnbaLQ82Y&t=3s

Контактна особа: Оксана Іванців, виконавча продюсерка фільму «Невидимий батальйон» +380672976937; invisible.battalion@gmail.com

Ганна Алад’єва, членкиня ГО «Асоціація жінок Пані», +380509631610; aladeva.anja@gmail.comПартнери