Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Представники ООН завітали до Бахмута з презентацією програм соціальної згуртованості

В рамках реалізації програм від Організації об’єднанних націй Бахмут став пілотним містом, де в перспективи будуть реалізовані проекти з підтримки та розвитку соціальної згуртованості.

Саме для цього представники ООН завітали до Бахмутської міської ради, де відбувся круглий стіл місцевого розвитку в рамках якого представники міської ради, установ міста та представництв ООН обговорили пріоритети для роботи в Бахмутській громаді.

В ході зустрічі були презентовані стратегії підвищення соціальної згуртованості такими підрозділами ООН: продовольчою сільськогосподарською організацією ООН, міжнародною організацією з міграції, центральними координаторами програми розвитку ООН, програмою відновлення та розбудови миру, фонду народонаселення ООН, дитячого фонду ООН Юнісеф, агентства ООН з порушення справ людини, гендерної рівності , всесвітньої продовольчої програми, та  управління верховного комісара ООН з питань біженців.

У ході бесіди секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко зазначила , що при обговоренні стратегії взаємодії слід зауважити, що при розробці стратегії потрібно мислити на перспективу, задля того, щоб по закінченню програм реалізовані проекти і далі приносили позитивний ефект згуртованості громади.

Також представниками Бахмутської міської ради були презентовані проекти, які вже реалізовані за підтримкою ООН та перспективні напрямки розвитку, які можуть бути  реалізовані в проектах соціальної, освітньої, медичної та культурної політики,  інформаційного простору, розвитку молодіжного руху та децентралізації.

Наприкінці круглого столу представники ООН відповіли присутнім на питання та виразили впевненість у продуктивній роботі з Бахмутською громадою.

IMG_6555 IMG_6564 IMG_6657 Главная

 Артемівська РДАПартнери