Прес-брифінг на тему «Здобутки спортивної Донеччини у поточному році та перспективи розвитку»

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

4 вересня об 11:00 в Краматорську в приміщенні КП «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас» (вул. Катеринича, 13) відбудеться прес-брифінг на тему «Здобутки спортивної Донеччини у поточному році та перспективи розвитку».

Доповідач: Мицик Володимир Петрович – директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

Спікери: Анушкевич Ігор Казимирович – директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки; Русінова Крістіна Леонідівна – директор школи вищої спортивної майстерності.

Під час прес-брифінгу буде повідомлено про:

– досягнення спортсменів Донецької області протягом 2018 року, їх забезпечення стипендіями, заохочення одноразовими грошовими винагородами з обласного бюджету та перспективи на майбутнє: вирішення питань щодо поліпшення соціально-побутових умов, запровадження стипендій тренерам та ветеранам спорту Донецької області, створення комплексної наукової групи;

– стан реалізації інфраструктурних проектів у сфері спорту: будівництво олімпійської спортивної бази у місті Святогірськ, відновлення повноцінної діяльності Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки та обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру в місті Бахмут, будівництво сучасного спортивного комплексу з велосипедного спорту в місті Лиман.

За акредитацією та додатковою інформацією звертатися за номером +38 095 838 1961 Світлана Петряєва.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у брифінгу!Партнери