Прес-конференція головного економічного радника Прем’єр-міністра України та експерта Представництва ЄС в Україні з журналістами і громадськими активістами

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

20 червня 2017 року о 16:30 журналісти та громадські активісти Донецької області запрошуються на зустріч з Іваном Міклошем, головним економічним радником Прем’єр-міністра України, головою Стратегічної групи радників підтримки реформ, та Іриною Стаднійчук, документалістом відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні.

Коли?  20 червня 2017 року (середа) 16:30 – 17:30

Де?   м. Краматорськ, пл. Миру, 2, будівля Краматорської міської ради, інформаційний центр ДонОДА, каб. 306 (3-й поверх).

Для кого:   для журналістів і громадських активістів Донецької області.

Основні тем для обговорення:

  • Досвід реформ країн-членів ЄС: приклад Словаччини;
  • Стан впровадження реформ в Україні в рамках імплементації Угоди про асоціацію;
  • Ключові напрями поточних відносин між Україною та Євросоюзом;
  • Допомога Україні від ЄС;
  • Можливості підтримки роботи громадських організацій і співпраці з медіа Донецької області

Зустріч є безкоштовною та відбудеться за попередньої реєстрації: http://bit.ly/eu-media-meeting

Зустріч проводиться в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Інфокампанія складається з серії інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Костянтина Ромашка, 098 647 55 47, kromashko@internews.ua, або Діани Бущук, 097 151 49 05, dbushchuk@internews.ua