Прес-тур «Рекрутинг – ефективний інструмент працевлаштування» у місті Краматорськ

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

До уваги представників ЗМІ!

31 липня 2018 року Донецька обласна служба зайнятості проводитиме прес-тур «Рекрутинг – ефективний інструмент працевлаштування» у місті Краматорськ.

Під час прес-туру представники ЗМІ відвідають промислові підприємства Краматорська та матимуть змогу поспілкуватись зі співробітниками, працевлаштованими за сприяння Донецької обласної служби зайнятості.

Рекрутинг зараз – один з найдієвіших інструментів для підбору кадрів, у яких зацікавлений роботодавець. Рекрутери служби зайнятості плідно співпрацюють з багатьма підприємствами Донеччини і готові оперативно забезпечувати потреби бізнесу у кваліфікованих кадрах. Саме тому основною темою прес-туру є ознайомлення громадськості з новими можливостями, які надає служба зайнятості.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході та просимо пройти акредитацію до 18-00 год. 26 липня 2018 року. Для акредитації просимо надати дані співробітників, які планують взяти участь у заході, а саме – ПІБ, дата народження, номер та серія паспорту та інформацію про транспортний засіб (реєстраційний номер, марку та колір автомобіля.

Контактна особа – заступник начальника відділу інформаційної роботи Наконєчний Сергій, тел. – 095-655-27-86, пошта – nakonechny.si@donocz.gov.u

 

Донецький обласний центр зайнятостіПартнери