Презентація послуг внутрішньо переміщеним особам

3 січня 2018 року фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели презентацію послуг служби зайнятості для внутрішньо-переміщених осіб. В заході взяли участь 3 особи.

За словами заступника начальника відділу Олександрівського районного центру зайнятості Віталія Кухтика, протягом 2017 року за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості звернулося 33 громадян з числа внутрішньо переміщених, працевлаштовані 2 особи, взяли участь в громадських та роботах тимчасового характеру 4 особи, пройшли професійне навчання 2 безробітних.

«Кожній особі з числа вимушених переселенців в центрі зайнятості надається повний комплекс соціальних послуг. Крім того як роботодавці, так і безробітні з числа внутрішньо переміщених осіб мають вільний доступ до користування всіма нашими новітніми сервісами: відео-презентація вакансій, відео-резюме, онлайн-співбесіда, тестування та інше, спрямованих на забезпечення конструктивного діалогу між роботодавцем та шукачем роботи», зазначив він в своїй промові.

Важливими заходами активної підтримки ВПО є підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці шляхом організації професійного навчання у т.ч. навчання безробітних в дистанційному форматі, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, відкриття власної справи.

Питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб є на сьогодні пріоритетними і вимагають від кожного з нас неабиякої уваги до їх вирішення.

 

Олександрівська райдержадміністраціяПартнери