Про підготовку Олександрівського району до роботи в осінньо-зимовий період обговорили під час наради

Новини міст та районів

З метою вирішення актуальних питань життєдіяльності району, аналізу роботи управління та відділів в Олександрівській райдержадміністрації 10 вересня відбулась щотижнева робоча нарада, яку очолив в.о. голови райдержадміністрації Володимир Давимука.

В її роботі взяли участь начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники комунальних підприємств та установ району, представники ЗМІ.

Відповідно до порядку денного під час наради було обговорено питання у сфері житлово-комунального господарства, зокрема щодо стану підготовки до опалювального періоду 2018–2019 років. Так,  за словами начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Марини Любченко, станом на 10 вересня в цій галузі виконані наступні заходи: із 20 котелень підготовлено 18, що становить 90%, із 28 будинків підготовлено всі 28 (100%), підготовка соціальної сфери становить 100%, водопровідних мереж 1,14 км, підготовлено 1,03 км, що становить 90%.

Також під час наради розглянуто питання у сфері сільського господарства. З інформацією про хід виконання комплексу  осінньо-польових робіт виступив заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Остапчук.

«В районі тривають осінньо-польові роботи. Підготовка ґрунту під сівбу озимих культур складає 7237 га, що становить 56% від прогнозу. Сільськогосподарські та фермерські підприємства продовжують сівбу озимих культур. Станом на 10 вересня  2018 року при прогнозованій площі сівби озимих культур 12865 га посіяно 3654 га (28,4%), в тому числі озимої пшениці 2733 га, озимого ячменю 98 га, озимого ріпаку 823 га. Зібрано соняшнику на площі 2713 га (27,7% від плану), середня врожайність становить 19,6 цн/га», – зазначив Олексій Остапчук.

Володимир Давимука підвів підсумки наради, надав протокольні доручення, акцентував особливу увагу на дотриманні трудової та виконавської дисципліни у відділах апарату та структурних підрозділах райдержадміністрації. Особливу увагу звернув на підготовку до осінньо-зимового періоду 2018-2019 р.р.

«З метою своєчасного початку опалювального періоду, стабільної роботи об’єктів ЖКГта соціальної сфери, якісного виконання комплексу заходів по підготовці до зими, керівникам  житлово – комунальної сфери району тримати дане питання на постійному особистому контролі», – наголосив Володимир Давимука.

Олександрівська РДА