Проект розпорядження голови ОДА “Про Порядок проведення конкурсу на право оренди та Методику розрахунку орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради”

Проекти регуляторних актів

Керуючись частиною першою статті 1, пунктом 5 частини третьої статті 4 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», статтями 9, 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтями 1, 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою врегулювання питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради:

  1. Затвердити:

1) Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, що додається;

2) Методику розрахунку орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, та пропорції її розподілу, що додається.

2. Департаменту економіки облдержадміністрації (Свинаренко) здійснювати відстеження результативності зазначеного розпорядження відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308.

  1. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економіки облдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є.С.

Додаткові матеріали: