Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

В Артемівській райдержадміністрації пройшло засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Лариса Герасимова.

Згідно з порядком денним члени комісії розглянули 201 заяву внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) соціальних виплат. За результатами розгляду матеріалів справ призначено соціальні виплати 193 громадянам зазначеної категорії. Стосовно 8 заявників комісія прийняла рішення про відмову у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки не було підтверджено їх фактичне проживання на території Бахмутського району.

Члени комісії також розглянули питання здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання. За підсумками роботи державних соціальних інспекторів УПСЗН Артемівської райдержадміністрації впродовж останнього тижня підтверджено фактичне проживання на території району 5 внутрішньо переміщених осіб.

Артемівська РДАПартнери