Проект розпорядження голови ОДА “Про Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів для відтворення та розвитку виробничої інфраструктури суб’єктів господарювання”

Проекти нормативних актів

Відповідно до статей 4, 5, 9, 13, 16 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», статті 78 Бюджетного кодексу України, Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27 березня 2017 року № 266 (зі змінами), керуючись статтями 17, 18, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва на території Донецької області:

  1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів для відтворення та розвитку виробничої інфраструктури суб’єктів господарювання.
  2. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економіки облдержадміністрації (Чурікова), контроль – на першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є.С.

Додаткові матеріали: