Проект розпорядження голови ОДА “Про Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва через механізм часткової компенсації відсотків за користування грошовими коштами, отриманими за договором факторингу”

Проекти нормативних актів

Відповідно до статей 4, 5, 9, 13, 16 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», глави 73 Цивільного кодексу України, статті 78 Бюджетного кодексу України, Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27 березня 2017 року № 266 (зі змінами), керуючись статтями 17, 18, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою сприяння розвитку малого і середнього підприємництва на території Донецької області:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва через механізм часткової компенсації відсотків за користування грошовими коштами, отриманими за договором факторингу, що додається.
  2. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економіки облдержадміністрації (Чурікова), контроль – на першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є.С.

Додаткові матеріали: