Проект розпорядження голови ОДА «Про робочу групу з питань стратегічного розвитку об’єднаних територіальних громад Донецької області»

Проекти нормативних актів

З метою формування спроможних територіальних громад Донецької області, керуючись статтею 9 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27 січня 2017 року № 90 «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року»:

  1. Створити робочу групу з питань стратегічного розвитку об’єднаних територіальних громад Донецької області (далі – Робоча група) та затвердити її персональний склад (додається).
  2. Робочій групі спільно з представниками виконавчих органів об’єднаних територіальних громад:

1) визначити пріоритетні (стратегічні) цілі та завдання соціально-економічного розвитку територій об’єднаних територіальних громад Донецької області;

2) визначити переважні напрями розвитку, виходячи з наявного соціально-економічного потенціалу територій;

3) координувати та підтримувати діяльність робочих груп з розробки стратегій розвитку територій, створених в об’єднаних територіальних громадах Донецької області, шляхом надання їм методичної та практичної допомоги.

  1. Координацію роботи з виконання розпорядження покласти на департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Биченко), контроль – на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Добряка С.В.

Додаткові матеріали: