Проект розпорядження голови ОДА “Про затвердження Положення про комісію з питань надання учасникам пілотного проекту фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності”

Проекти нормативних актів

Керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та відповідно до Порядку реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1154 (із змінами):

  1. Затвердити Положення про комісію з питань надання учасникам пілотного проекту фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності (додається).
  2. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації (Токарева), контроль – на заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С.

Додаткові матеріали: