Проект розпорядження голови ОДА “Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань соціального захисту ветеранів війни, осіб з інвалідністю та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

Проекти нормативних актів

З метою ефективної взаємодії з громадськими організаціями, які представляють осіб, на яких поширюється дія законів України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», враховуючи протокол від 12.12.2017 № 43/14-17 робочої зустрічі голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації з представниками громадських організацій, керуючись статтями 6, 13, 23, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань соціального захисту ветеранів війни, осіб з інвалідністю та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додається).
  2. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації (Токарева), контроль – на заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С.

Додаткові матеріали: