Проект розпорядження голови ОДА “Про затвердження Положення про регіональну міжвідомчу комісію з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств”

Проекти нормативних актів

Керуючись статтями 6, 13, 25, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 року № 257 «Про утворення Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств» (зі змінами), з метою сприяння в межах повноважень захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, порушенням земельного законодавства в Донецькій області:

  1. Затвердити Положення про регіональну міжвідомчу комісію з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, що додається.
  2. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації (Якименко) та юридичне управління облдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є.С., заступника голови облдержадміністрації Лаврика В.О.

Додаткові матеріали