Проект розпорядження голови ОДА “Про затвердження Порядку надання в 2018 році одноразової грошової допомоги дітям, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області, за рахунок коштів обласного бюджету”

Проекти нормативних актів

Керуючись статтями 6, 23, 39 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи статтю 301 Закону України «Про охорону дитинства», постанову Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації   від 14 грудня 2017 року № 1653/5-17 «Про обласний бюджет на 2018 рік» (зі змінами), 30 січня 2018 року № 119/5-18 «Про Програму економічного і соціального розвитку Донецької області на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки» (зі змінами), з метою соціальної підтримки дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області:

  1. Затвердити Порядок надання в 2018 році одноразової грошової допомоги дітям, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області, за рахунок коштів обласного бюджету (додається).
  2. Районним державним адміністраціям та рекомендувати органам місцевого самоврядування області довести до відома мешканців відповідних адміністративно–територіальних одиниць про можливість отримання в облдержадміністрації одноразової грошової допомоги для дітей, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області.
  3. Службі у справах дітей облдержадміністрації (Тимофеєва) забезпечити виплату одноразової грошової допомоги дітям, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області, за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до цього розпорядження.
  4. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на службу у справах дітей облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С.

Додаткові матеріали: