Проект розпорядження голови ОДА “Про затвердження Тимчасового порядку відбору виконавця земельних торгів та підготовки лотів до проведення земельних торгів на конкурентних засадах”

Проекти регуляторних актів

Керуючись статтями 134-139 Земельного кодексу України, статтею 51 Водного кодексу України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою упорядкування процедури відбору виконавця земельних торгів та підготовки лотів до проведення земельних торгів на конкурентних засадах на території області:

  1. Затвердити Тимчасовий порядок відбору виконавця земельних торгів та підготовки лотів до проведення земельних торгів на конкурентних засадах, що додається.
  2. Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Натрус) здійснювати відстеження результативності розпорядження відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Ремського В.В.

Додаткові матеріали: