Шановні донеччани! 

Прийміть вітання з чудовим і дуже важливим святом весни – Днем довкілля України!
Третьої суботи квітня в нашій країні проводяться заходи, які надають можливість кожному допомогти у справі збереження природи. Це може бути відмова на день від поїздки в транспорті, висаджування дерев, очищення водних джерел, прибирання сміття – необтяжливі дії для поліпшення загальної екологічної ситуації, які згуртовують людей різних професій та поколінь, демонструють любов до рідної землі.
Природа і суспільство – частини єдиної системи, які повинні гармонійно співіснувати. І всі ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища – це справа не тільки екологів, а наша спільна турбота. Переконаний, що нам під силу зробити все, щоб неповторні краєвиди Донеччини тішили око і зігрівали душу, щоб і наші нащадки могли пишатися своєю землею, насолоджуючись красою рідного краю. 
Від щирого серця зичу всім вам міцного здоров’я, добробуту і великих успіхів у нелегкій праці зі збереження та оздоровлення довкілля. Щиро вдячний усім небайдужим, хто в цей весняний день знайшов час, сили, можливість зробити щось для довкілля, тим самим зробивши свій внесок у щасливе та безпечне майбутнє.

Голова Донецької облдержадміністрації,

керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Павло Жебрівський