Публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС для Донеччини

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , ,

20 червня 2017 року о 13:30 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників місцевої влади та місцевого самоврядування, активістів, журналістів, представників громадських організацій Донеччини на зустріч-дискусію з економічним радником Прем’єр-міністра України та експертами Представництва ЄС в Україні.

Що? Публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС для Донеччини     

Коли?  20 червня 2017 року (вівторок) 13.30-15.30

Де?   м. Краматорськ, пл. Миру, 2, будівля Краматорської міської ради, зала засідань (4-й поверх)

Основними темами дискусії будуть:

  • огляд пріоритетів допомоги, яку надає ЄС Україні;
  • програми Представництва ЄС для молоді та у роботі з медіа;
  • освітні та культурні можливості Представництва ЄС;
  • соціально-економічний потенціал України та як його розкрити тощо.

Експерти дискусії:

  • Іван Міклош, головний економічний радник Прем’єр-Міністра України, голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ;
  • Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні;

Також одразу по завершенні зустрічі, з 15:30 до 17:30, відбудеться тренінг «Безвіз: про що мають знати громадяни». Тренінг відбудеться за такою адресою: м. Краматорськ, пл. Миру, 2, будівля Краматорської міської ради, зала засідань (4-й поверх).

Участь у тренінгу безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/visa-training-eu

Окрім того, з 16:30 до 17:30 відбудеться прес-конференція експертів дискусії для представників місцевих медіа. Прес-конференція відбудеться за такою адресою: м. Краматорськ, пл. Миру, 2, будівля Краматорської міської ради, інформаційний центр ДонОДА, каб. 306 (3-й поверх)

Участь у прес-конференції безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/eu-media-meeting

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За деталями щодо проведення зустрічей звертайтесь до Костянтина Ромашка, телефон +38 (098) 647 55 47, kromashko@internews.ua або Діанни Бущук, +38 (097) 151 49 05, dbushchuk@internews.ua