Регіональний семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг»

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

9 липня 2018 року в м. Краматорськ буде проведено регіональний семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг» за участю представників державних установ та організацій громадянського суспільства.

Мета: ознайомити учасників із міжнародним та національним законодавством та практиками щодо надання соціальних послуг ОГС за кошти державного фінансування, а також надати практичні навики щодо організації соціального замовлення за участі недержавних суб’єктів.

Захід організовано координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно із Київською міською державною адміністрацією та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини і за підтримки Міністерства соціальної політики України.

З питань реєстрації та організаційних питань щодо заходів Ви можете звернутися до Катерини Роговської, асистента проектів відділу Розвитку громадянського суспільства в Україні за телефоном 063 313 08 82, або ел. поштою: kateryna.rogovska@osce.org

Подати заявку на реєстрацію на тренінг потрібно заповнивши електронну анкету (https://goo.gl/forms/TRQO8aypFGg4REp42).

Семінар-тренінг відбудеться за адресою: бул. Краматорський, 41, (Ювелирный дом SA&GA), м. Краматорськ.Партнери