Розпорядження голови ОДА від 20.02.2017 № 155 “Про підготовку та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області”

85 років Донецькій області, Нормативні акти

З метою належної організації та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області (02 липня 1932 року), зміцнення громадянської позиції, консолідації жителів області навколо ідей державності, створення атмосфери злагоди і взаєморозуміння, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Створити організаційний комітет з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області (далі – організаційний комітет) та затвердити його персональний склад (додається).
  1. Організаційному комітету у термін до 10 березня 2017 року розробити регіональний план заходів з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області.
  1. Рекомендувати міським головам, головам райдержадміністрацій, головам об’єднаних територіальних громад, керівникам військово-цивільних адміністрацій:
  • утворити місцеві організаційні комітети з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області у термін до 01 березня 2017 року;
  • надати департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Биченко) у термін до 07 березня 2017 року пропозиції до Регіонального плану заходів з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області;
  • розробити та затвердити плани заходів з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області на відповідних територіях у тижневий термін після затвердження Регіонального плану заходів з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області.
  1. Департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації:
  • з урахуванням пропозицій, наданих структурними підрозділами облдержадміністрації та райдержадміністрації, виконавчих органів міських рад у термін до 17 березня 2017 року підготувати проект розпорядження про затвердження Регіонального плану заходів з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області;
  • забезпечити висвітлення інформації про заходи з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.
  1. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С.

Додаткові матеріали: