Розпорядження голови ОДА від 22.08.2017 № 997 “Про обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області”

Нормативні акти

З метою підвищення інформованості та обізнаності мешканців Донецької області стосовно проведення реформи місцевого самоврядування і процесів децентралізації влади, конкретних прикладів розвитку громад, кращих практик місцевої і регіональної демократії, враховуючи розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  від 22 грудня 2016 року № 1171 “Про обласний бюджет на 2017 рік” (зі змінами), 23 лютого 2017 року № 172 «Про Програму економічного і соціального розвитку Донецької області на 2017 рік» (із змінами), та керуючись статтями 1, 4, 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», статтями 17, 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Провести в 2017 році обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області.
  1. Затвердити Положення про обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області, що додається.
  1. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  1. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Биченко), контроль – на заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С.

Додаткові матеріали: