Самий маленький житель Травневого побував з мамою у Бахмуті

Вже вдруге за останні три тижні мешканці Травневого побували по особистим справам у Бахмуті. За несприятливих погодних умов на минулому тижні неможливо було організувати виїзд. Як і обіцяла в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна для жителів Травневого проїзд в автобусі поки є безкоштовним.

Сьогодні, після того як люди вирішили свої проблеми у місті, водій підвіз пасажирів до Бахмутської райдержадміністрації. Приємно зазначити, що серед дорослих в автобусі на руках у матусі тихесенько спав самий наймолодший мешканець Травневого.

Для всіх, хто зараз живе в Травневому, передали свіжий випуск обласного щотижневика «Вісті Донбасу» та буклет зі звітом голови Донецької ОДА Павла Жебрівського за 2017 рік та календарем на 2018 рік.

З людьми поспілкувалась і в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна. Жителі задавали питання про чергову дату приїзду працівників Пенсійного фонду та пересувного відділення Ощадбанку. Ще пасажири поросили Тетяну Іванівну збільшити кількість рейсів до районного центру. Пообіцявши вирішити все про що запитали люди, Тетяна Іванівна побажала всім щасливої дороги, здоров’я та мирного неба.

Бахмутська РДАПартнери