Семінар-навчання з секретарями сільських

Семінар-навчання з секретарями сільських рад провела керівник апарату Костянтинівської райдержадміністрації Людмила  Таранік. В ході семінару було висвітлено питання про порядок надання житлово-комунальних субсидій, про порядок подання відомостей про скасування громадянства України до відділу ведення Державного реєстру виборців, про зміни у законодавстві з кадрових питань, про дотримання законодавства про звернення громадян, вимоги до складання документів та виконавська дисципліна.

Начальником архівного відділу райдержадміністрації Тетяною Бахтіною було зроблено аналіз перевіряння наявності, стану та руху документів НАФ відповідальними особами за архівну справу у сільських радах Костянтинівського району.

У роботі семінару взяли участь: головний спеціаліст сектору прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Лісанська, в.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Олена Задорожня, начальник відділу з питань діловодства, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Галина Альохіна.

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери